Кошик
1380 відгуків
promo_banner
Прооко - ваш крок на шляху до хорошого зору!
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Графік роботи
  • Понеділок
    10:0017:00
  • Вівторок
    10:0017:00
  • Середа
    10:0017:00
  • Четвер
    10:0017:00
  • Пʼятниця
    10:0017:00
  • Субота
    10:0015:00
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (93) 594-04-40
+380 (98) 594-04-40
Прооко - ваш крок на шляху до хорошого зору!
Львів, Україна
+380985940440+380985940440

Контактні лінзи

Контактна оптика – зручний, безпечний і прогресивний метод корекції зору. Підходить пацієнтам із короткозорістю, далекозорістю, астигматизмом і, звичайно, тим, у кого немає проблем із зором, але хто хоче підкреслити свою індивідуальність завдяки використанню кольорових лінз. Ці оптичні прилади настільки універсальні, що навіть завзяті прихильники окулярів вже після першої примірки контактних лінз визнають їх переваги. Лінзи непомітні на очах, зберігають природну красу обличчя і позбавляють від комплексу «очкарика», дозволяють вести активний спосіб життя, вирішують вікові проблеми із зором і навіть змінюють імідж.

 

Контактна оптика – зручний, безпечний і прогресивний метод корекції зору. Підходить пацієнтам із короткозорістю, далекозорістю, астигматизмом і, звичайно, тим, у кого немає проблем із зором, але хто хоче підкреслити свою індивідуальність завдяки використанню кольорових лінз. Ці оптичні прилади настільки універсальні, що навіть завзяті прихильники окулярів вже після першої примірки контактних лінз визнають їх переваги. Лінзи непомітні на очах, зберігають природну красу обличчя і позбавляють від комплексу «очкарика», дозволяють вести активний спосіб життя, вирішують вікові проблеми із зором і навіть змінюють імідж.

Хочете вирішити свої проблеми із зором? Зверніть увагу на контактну оптику!

Який вид лінз обрати
Розібратися новачкові у величезній різноманітності контактної оптики не так вже й просто. Залежно від призначення контактні лінзи розрізняють:

коригуючі (прозорі лінзи з діоптріями для корекції зору);
декоративні (відтінкові, кольорові, карнавальні).
Існують і моделі, що поєднують в собі обидві функції – кольорові лінзи з діоптріями.

Контактні лінзи бувають жорсткими (ЖКЛ) і м'якими (МКЛ). Останні становлять близько 90% всіх лінз на ринку, саме про них ми розповімо детальніше.

За матеріалом виготовлення сучасні МКЛ діляться на:
гідрогелеві (м'які, з високим вмістом води і невисоким відсотком пропускання кисню) – носіння таких лінз допускається тільки вдень до 10 годин не знімаючи;
силікон-гідрогелеві (дихаючі) – добре пропускають кисень, є моделі для тривалого безперервного носіння, але за рахунок силікону в складі вони не завжди підходять для чутливих очей.
За типом корекції зору:
без діоптрій (нульовки);
для далекозорості;
короткозорості;
астигматизму (плюсові і мінусові контактні лінзи);
мультифокальні для корекції пресбіопії.
За формою:
сферичні; 
асферичні;
біасферічні.
За тривалістю носіння:
Традиційні. Цей вид лінз з'явився на ринку контактної оптики одним з перших, тому вважається безповоротно застарілим. Термін експлуатації традиційних лінз – від півроку до року. При відносній дешевизні самих виробів додаткових витрат вимагають кошти на їх зберігання, очищення і дезінфекю. Цей вид оптичної корекції не призначають новачкам, оскільки традиційні лінзи вимогливі у догляді. Тим, хто звернувся за консультацією вперше, лікарі радять лінзи двотижневі, одноденні або з заміною раз на місяць.
Лінзи планової заміни – найбільш популярні, так як в залежності від своїх уподобань і можливостей, пацієнти можуть обирати між тижневими, двотижневими, місячними чи квартальними лінзами. Термін експлуатації таких виробів досить короткий, що є незаперечним плюсом: на них практично не залишаються білкові і ліпідні відкладення, що робить їх безпечними для здоров'я пацієнта. Ще одна перевага – поліпшені параметри вмісту вологи і проникнення кисню, завдяки яким очі не пересихають і знаходяться в комфорті.
Одноденні – найзручніший, гігієнічний і безпечний вид МКЛ. Все, що потрібно робити, користуючись такими лінзами – надягати їх вранці і викидати ввечері. На такій оптиці не утворюються органічні відкладення, тому вона підходить для чутливих очей.
За режимом носіння
денні – найпоширеніший режим, лінзи надягають вранці і обов'язково знімаються на ніч;
гнучкий режим дозволяє час від часу протягом однієї-двох ночей не знімати лінзи з очей;
пролонгований режим означає, що лінзи завдяки високому ступеню проникнення кисню до рогівки можна носити від 2 до 30 діб, не знімаючи.
Лінзи з UV-захистом або без неї
Щоб захистити очі від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, як в теплу, так і в холодну пору року, обов'язково придбайте лінзи з UV-блокатором. Розпізнати цей вид лінз дуже просто: на упаковці намальовано сонце або є маркування «UV».

Лінзи для надчутливих очей
Багато пацієнтів страждають від підвищеної чутливості очей. Спеціально для них розроблені лінзи з біосумісного матеріалу нового покоління, стійкого до зневоднення і утворення відкладень.

Перш ніж купити лінзи для правильного підбору зверніться до лікаря-офтальмолога, який оцінить стан ваших очей і випише відповідний рецепт. Огляд триває не більше 10-15 хвилин, і вже до кінця прийому ви можете надіти лінзи і по-новому побачити навколишній світ. Лікар обов'язково дасть вам загальні рекомендації щодо догляду та правильного зберігання.

Переваги контактних лінз
Дозволяють займатися будь-якими видами фізичної активності (танці, спорт, йога, пробіжки, пірнання з аквалангом, стрибки з парашутом і т.д.).
Очі до них звикають швидко і безболісно.
У лінзах поле зору не обмежене.
Одноденні лінз – ідеальний варіант для тих, хто не хоче доглядати за лінзами і обтяжувати себе покупкою розчинів, контейнерів, ферментних засобів.
Для тих, хто хоче внести родзинку в свій зовнішній вигляд, існують кольорові і карнавальні лінзи.
Лінзи позбавляють від комплексів і абсолютно непомітні на очах.
Недоліки контактних лінз
Всім лінз, за ​​винятком одноденних, потрібен постійний догляд, спеціальні розчини, контейнери для зберігання.
Якщо неправильно знімати і одягати вироби, вони швидко прийдуть у непридатний стан.
Занадто тривале носіння лінз може привести до кисневого голодування очей, тому обов'язково потрібно дотримуватися режиму носіння, і ні в якому разі не залишати їх на очах на ніч. Виняток – спеціальні лінзи, призначені для сну.
При простудних захворюваннях і кон'юнктивітах носіння контактних лінз протипоказано. У цей час потрібно переходити на окуляри до повного одужання.
Недорогі контактні лінзи невідомих виробників можуть містити речовини неперевіреного якості і складати пряму загрозу для здоров'я, оскільки безпосередньо контактують з очами.
Догляд за контактними лінзами
Всі лінзи, за винятком одноденних, вимагають нескладного, але ретельного догляду: дотримання правил гігієни при маніпуляціях, регулярного очищення і зберігання в спеціальних контейнерах з відповідними розчинами. Перш ніж купити лінзи певної моделі, обов'язково ознайомтеся з правилами догляду за ними.

Як придбати контактні лінзи
На вартість виробів впливає матеріал виготовлення і призначення. Наприклад, кольорові лінзи з діоптріями дорожче, ніж їхні аналоги без функції корекції. Придбати засоби контактної корекції зору можна в наших магазинах в Києві, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Дніпрі, а також в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється по всій Україні. Ви можете замовити навіть одну контактну лінзу, якщо це передбачає упаковка виробника (наприклад, якщо пошкоджена одна з вашої пари). Зупиняючи свій вибір на контактної корекції, придбайте тільки перевірені марки у відомих фірм-виробників. Будьте здорові!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner