Доставка швидка, менеджер був дуже ввічливий, ївсе супер. Дякую за подаруночок)
Все добре. Рекомендую
Велике дякую !
Уважний та відповідальний продавець, якісний товар, миттєва доставка. Дякую! Окремо дякую за подарунки!
Доставка швидка, менеджер був дуже ввічливий, ївсе супер. Дякую за подаруночок)