всім задоволена. дякую за подарунок
Все відмінно, дякую.
уважні, ввічливі, запропонували варіант по три лінзи різних діоптрій за акційні позиції!! так ще й подарунками порадували!!! дякую!! і рекомендую!
всім задоволена. дякую за подарунок