Дуже вдячна за лінзи. Рекомендую продавця
Замовляю вже не перший раз. Дуже подобається обслуговування, швидко звʼязалися і відправили. Завжди все на високому рівні. Дуже рекомендую цей магазин. 😌
Дуже дякую за оперативність!
Замовляю лінзи вже вдруге.Вдвічі дешевше ніж у оптиці.Дуже задоволена. Рекомендую.