Постійно замовляю в цього продавця. Все на вищому рівні!
+ приємний бонус від продавця,контейнер для лінз,начебто дрібниця,але так приємно,ще й рожевий!!!Дякую!!!
Все як завжди на високому рівні! Однозначно тільки цей магазин!
Продавця рекомендую. Товар був в наявності, швидка відправка. В замовлені був подаруночок, що дуже приємно). Дякую
Гарна ціна на набір лінз, якими я користуюсь. Продавець швидко зв'язався зі мною, максимально ввічливо і приязно порадив оптимальний для мене спосіб доставки. П.с. я трохи налажала при оформленні, та продавець зробив максимум, щоб виправити ситуацію. П.п.с. До замовлення додали подаруночок (контейнер для лінз). Я задоволена на всі 100%