Замовляю вже другий раз, обслуговуванням задоволена. Швидка відправка. Дякую, рекомендую. Окремо дякую за подарунок))
Все дуже швидко і якісно, дякую!)
Замовляю вдруге - все чудово) Швидко зв'язалися, в той самий день відправили - зранку наступного дня вже забрала лінзи. В подарунок додають контейнер для лінз)
Буду і надалі тут купувати лінзи
Все як завжди супер
Облоговування на вищому рівні